Untitled 3

اهمیت تبلیغات

فصلی نو در تبلیغات با رسانه ای نو شروع شد . اين رسانه نو شامل سايت هائیست كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون، روزنامه ،مجلات و... پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند . رسانه اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد. حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد.

بنظر شما چرا باید تبلیغات در سیستم سایت ساز ایرانی آزاد را انتخاب کنیم  ؟

سیستم سایت ساز ایرانی آزاد بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و  با محيطي سرشار از آرامش و در راستای رشد استعدادهاي جوانان پاك اين سرزمين آسماني كه يادگار شهيدان هشت سال دفاع مقدس است راه اندازی شده است .

یادمان باشد که ما هر چه داریم به برکت خون این شهدا داریم

با توجه به دستورات مقام معظم رهبري ، در هشدار هاي پياپي در ورود به عرصه جنگ نرم ، با توكل به خدا و توسل به امام عصر (عج ) ، بر آن شديم كه قدمي كوچك در جهت رشد و تعالي افراد جوان در عرصه فضاي مجازي برداريم.  به نظر مي‏رسيد سرويس‏ها و نرم‏افزارهاي موجود براي اين منظور، از نظر فني، جاي پيشرفت بسياري دارند و هنوز خدمات بسيار مفيدي قابل ارائه است كه اين نرم‏افزارها تا كنون آن را عرضه نكرده‏ اند.

 از سوی دیگر  ، توقع ناگفته و نانوشته‏اي كه ـ تقريباً ـ همه، از سرويس‏دهندگان وبلاگ‏ها داشتند، توجّه جدّي به مديريت محتوا بود، تا مانع از سوء‏استفاده‏ ي اقليتي بسيار محدود از فضاي آزاد گردش اطلاعات شوند.

هم اكنون از تمامي وبلاگ نويسان ، و مخصوصا وبلاگ نويسان ارزشي دعوت مي شود براي  انسجام بيشتر يك پارچه گي و دوري از درگيري در حواشي، در محيط سالم و شفاف  ایرانی آزاد جمع شده و حماسه اي ديگر در عرصه رسانه را رقم بزنند.

سايت ایرانی آزاد  بعنوان يكي از پر بيننده ترين سايتهاي فارسي بمدد افزايش ترافيك روزانه خود، بعنوان يك رسانه اينترنتي موفق و روبه رشد مطرح مي باشد. از جمله مزاياي تبليغ در ایرانی آزاد  هزينه پائين آن است كه بطور مطلق نسبت به ساير رسانه ها در سطح پائين تري قرارداشته و هم به لحاظ ترافيك فوق العاده سايت ، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.


چگونگی نمایش آگهی در  سیستم سایت ساز ایرانی آزاد

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه (120 پیکسل عرض و 240 پیکسل در طول) و با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در بالای وبلاگهای زیر مجموعه ایرانی آزاد  نمایش داده می شود.بطور مثال اگر مشتری آگهی کلاس B را انتخاب کند آگهی ایشان به مدت سی روز و هر روز به تعداد بیست هزار بار نمایش داده میشود که البته چون بازدید کنندگان وبلاگها بسیار بیش از بیست هزار میباشد آگهی بصورت تصادفی در طول شبانه روز در وبلاگها نمایش داده خواهد شد.لازم به ذکر است که تعداد آگهی نمایش داده شده توسط  ایرانی آزاد بیش از تعداد تعریف شده میباشد تا احتمالا نواقصی که ممکن است در عدم نمایش کامل آگهی (مانند قطع دسترسی کاربر به اینترنت) ایجاد شده را نیز پوشش دهد.
 

قیمت نمایش آگهی در سیستم سایت ساز ایرانی آزاد

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها

کلاس

تعداد نمایش بنر در روز

مدت نمایشث(روز)

تعداد کل نمایش آگهی

قیمت به ریال

A

20.000

10

200,000

800,000

A2

40.000

10

400,000

1,500,000

B

20.000

30

600,000

2,000,000

C

40,000

30

1,200,000

3,500,000

D

100,000

30

3,000,000

8,000,000

E

200,000

30

6,000,000

15,000,000

F

400,000

30

12,000,000

25,000,000

 

قیمت نمایش آگهی در صفحه نخست سایت بصورت ثابت و ماهیانه

توضیح

مدت نمایش(روز)

قیمت به ریال

نمایش بنر در سایز 120 در 240 پیکسل

30

1,000,000

نمایش بنر در سایز 468 در 60 پیکسل

30

1,000,000

    آگهی در صفحه اول ثابت بوده و در  تمام مدت  در جایگاه مشخص شده نمایش داده شده می‌شود

·   قبل از سفارش آگهی در صفحه نخست آزاد بودن جایگاه و  امکان قبول سفارش  را استعلام کنید - 09368251020

 

مشخصات بنرها
 اندازه بنرها 120 پیکسل در عرض و 240 پیکسل در طول ( 240 * 120 )  و  468 پیکسل در عرض و 60 پیکسل در طول ( 60 * 468 ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها بیست و نه کیلو بایت ( 29 KB  ) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG  )استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند کلیک لاگ را در پنلی که از طرف سایت در اختیار وی قرار داده می شود نیز بصورت آنلاین مشاهده کند.

 

نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس تبلیغات ، مبلغ آن را میتوانید با استفاده از درگاه پرداخت موجود در سایت پرداخت نمائید البته بهتر است که قبل از هر گونه اقدامی با مدیر تبلیغات شرکت تماس و هماهنگی لازم را انجام دهید - 09368251020 .همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

نحوه سفارش آگهی :
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا پس از هماهنگی  واریز نمایید و مشخصات بنر را  همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل admin@alexaranking.ir و یا با تلفن 09368251020 مدیر تبلیغات ایرانی آزاد  تماس حاصل فرمایید .

قوانین و شرایط جذب آگهی :